نرم افزار نجومی تشتر ۳ با اخذ لایسنس اصلی سوییس افمریس بر اساس DE432 ناسا طراحی شده است و یکی از دقیق ترین نرم افزار آهای این رشته در جهان است. طراحی خاص، رنگ بندی زیبا و کارآییی فوق العاده آن سبب شده است که یکی از کاربرپسند ترین نرم افزارهای جیوتیش در دنیا باشد.

مشورت و کسب راهنمایی از بهترین اساتید دنیا، تشتر را به نرم افزاری استاندارد در سطح جهانی تبدیل کرده است. هم اکنون تشتر با نام تجاری بیندو در بازهای جهانی ارائه شده است.

تشتر ۳ بسیاری از محاسبات پایه نجوم هند (جیوتیش)، نجوم ایرانی، نجوم دوران اسلامی، سبک های پاراشاری، جیمینی، تحلیل سیستماتیک و همچنین کی پی را انجام می دهد.

اطلس کامل طول و عرض شهرهای جهان (یک میلیون شهر) و تنظیم خودکار ساعت روشنایی و اختلاف ساعت هر کشور از ویژگیهای مهم تشتر ۳ است.

دقت بالای محاسبات
با انعطاف و تنظیمات بسیار
بازکردن همزمان چندین نمودار
مدیریت حرفه ای پرونده ها
مورد استفاده منجمان بزرگ جهان

در میز کار اصلی بیشتر موارد مورد نیاز در دسترس هستند. دو سیستم داشایی به صورت همزمان، ۸ نمودار کوچک، یک جدول و یک نمودار بزرگ در کنار هم قرار دارند. با کلیک راست روی هر کدام، امکان تغییر آن نمودار یا جدول وجود دارد. با کلیک راست روی چارت اصلی، می توانید چارت خانه ای یا دایره ای را انتخاب کنید. همچنین با کلیک روی جدول پایین می توانید جدول های تاجیک، جیمینی، تحلیل سیستماتیک و کی پی را انتخاب کنید.

میزکار وارشاپال، امکان نمایش چارتهای سالانه، ماهانه، سهام ها و پانچا آدیکاری(کاندیداهای لرد سال) را ارائه می کند. همچنین جدول تاجیک نیز با این میز کار منطبق است.

در این میزکار امکان انتخاب کاتالوگ سهامهای رامان و چاراک، انتخاب جدول حد از سیستمهای مختلف، تنظیم محاسبات لرد سال و … انجام می شود. همچنین کاندیداهای لرد سال با رنگ سبز و قرمز نشان داده می شوند که رنگ سبز معرف امکان انتخاب شدن بعنوان لرد سال است.

در جدول تاجیک، محاسبات پانچاوارگیا بالا، دواداسا وارگیابالا و هارشابالا گنجاده شده است.

با گرافیک افمریس با یک نگاه ترانزیت های سیارات را در یک سال پیدا کنید. چندین هارمونیک، مسیر میل سیاره و طول دایره البروجی سیارات را می توانید به صورت گرافیکی ترسیم کنید.

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع آزاد است. کلیه نوشته ها حقوق نرم افزار نجومی تشتر متعلق به احسان خازنی است.